Kategoria główna / Okręgi Wyborcze do Rad Miasta i Gmin > Okręgi wyborcze do Rady Miejskiej w Busku-Zdroju
Okręgi wyborcze do Rady Miejskiej w Busku-Zdroju
Kandydaci do/na:
-
Okręg 1, miasto Busko-Zdrój
Liczba radnych: 5
Okręg nr 1, Miasto Busko-Zdrój podzielony jest na 5 obwodów wyborczych.
Zależnie od miejsca zamieszkania należy wyszukać siedzibę właściwej Obwodowej Komisji Wyborczej. Poniżej podajemy adresy lokali wyborczych (siedzib Komisji Wyborczych), w których możemy oddać swój głos.
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1:
Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Busku-Zdroju (Hala Sportowa), ul. Kusocińskiego 3, Busko-Zdrój.
Liczba mieszkańców: 1468, liczba wyborców: 1272
Tu głosują:
Osiedle: Kazimierza Pułaskiego
Ulice: Fryderyka Chopina, Janusza Kusocińskiego, Jasna, Kwiatowa, Leszka Kurzei, Mikołaja Kopernika, Młyńska, Promyk, Sady, Siesławska, Tęczowa, Aleksandra Uchnasta, Wieniawskiego, Wincentego Witosa, Wrzosowa, Zachodnia, Zielona, Złota.Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 2:
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Busku-Zdroju, ul. Kościuszki 2a Busko-Zdrój.
Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Tak
Liczba mieszkańców: 1338, liczba wyborców: 1185
Tu głosują:
Osiedle: Generała Andersa Ulica: Bohaterów WarszawySiedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 3:
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Busku-Zdroju, ul. Kościuszki 1 Busko-Zdrój.
Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Nie
Liczba mieszkańców: 1164, liczba wyborców: 1034
Tu głosują:
Osiedle: Leszka Czarnego, Tadeusza Kościuszki
Ulice: Boczna, Jana Kilińskiego, Plac Zwycięstwa, Pocztowa, Poprzeczna, Tadeusza KościuszkiSiedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 4:
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Busku-Zdroju, ul. Korczaka 13 Busko-Zdrój.
Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Nie
Liczba mieszkańców: 1903, liczba wyborców: 1626
Tu głosują:
Osiedle: Marsz. Józefa Piłsudskiego
Ulice: Batalionów Chłopskich, Elizy Orzeszkowej, Henryka Sienkiewicza, Jana Długosza, Jana Kochanowskiego, Janusza Korczaka, Lakiernicza, Mariana Langiewicza, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Mikołaja Reja, Polna, Władysława BroniewskiegoSiedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 5:
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Busku-Zdroju, ul. Wojska Polskiego 31 Busko-Zdrój.
Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Tak
Liczba mieszkańców: 1596, liczba wyborców: 1366
Tu głosują:
Osiedle: Legionów Polskich
Ulice: Adolfa Dygasińskiego, Biwakowa, Bolesława Prusa, Działkowicza, Gaik, Leśna, Mikułowicka, Ogrodowa, Podlesie, Ppłk. Srogiego, Różana, Stefana Żeromskiego, Szaniecka, Szmaragdowa, Romana Dmowskiego, Sądowa, Stanisława Staszica, Szarych Szeregów, Wesoła, Władysława Stanisława Reymonta, Wojska Polskiego, Wspólna, Zagrodowa, Zacisze.Poniżej, w poszczególnych zakładkach prezentujemy kandydatów na Burmistrza, do Rady Miasta i Gminy, Rady Powiatu i do Sejmiku, na których możemy zagłosować.
-
Okręg 2, miasto Busko-Zdrój
Liczba radnych: 5
Okręg nr 2, Miasto Busko-Zdrój podzielony jest na 5 obwodów wyborczych.
Zależnie od miejsca zamieszkania należy wyszukać siedzibę właściwej Obwodowej Komisji Wyborczej. Poniżej podajemy adresy lokali wyborczych (siedzib Komisji Wyborczych), w których możemy oddać swój głos.
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 6:
Buskie Samorządowe Centrum Kultury w Busku-Zdroju, Aleja Adama Mickiewicza 22 Busko-Zdrój.
Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Tak
Liczba mieszkańców: 1422, liczba wyborców: 1236
Tu głosują:
Ulice: 1 Maja, Aleja Adama Mickiewicza, Al. Krystyny Jamroz, Bajkowa, Borowinowa, Ceglana, Cyprysowa, Prof. Józefa Wacława Grotta, Jodłowa, Józefa Czernikiewicza, Kolonia Górka, Lawendowa, Leszka Marcińca, Lipowa, Ludwika Waryńskiego, Malinowa, Parkingowa, Parkowa, Przemysłowa, Rehabilitacyjna, Rokosza, Siarczkowa, Skwer Wł. Godzwona, Słoneczna, Solankowa, Sole, Spokojna, Dr Szymona Starkiewicza, Topolowa, UzdrowiskowaSiedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 7:
Przychodnia Rejonowa Nr 2 w Busku-Zdroju, os. Sikorskiego 10 Busko-Zdrój
Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Tak
Liczba mieszkańców: 1560, liczba wyborców: 1276
Tu głosują:
Osiedle: Gen. Władysława Sikorskiego 4 - 6, 10, 13 - 14, 20 - 25
Ulice: Jabłoniowa, Jaśminowa, Klonowa, Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Morelowa, Orzechowa, Prof. Kazimierza Godłowskiego, WiosennaSiedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 8:
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Busku-Zdroju, ul. Grotta 3 Busko-Zdrój.
Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Nie
Liczba mieszkańców: 1529, liczba wyborców: 1290
Tu głosują:
Osiedle: Gen. Władysława Sikorskiego 1 - 3, 7, 11, 15 - 19
Ulice: Hołdu Pruskiego, Jagiellońska, Kazimierza Wielkiego, Pawia, Sezamkowa, WiduchowskaSiedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 9:
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju, os. Orła Białego 17 Busko-Zdrój
Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Tak
Liczba mieszkańców: 1535, liczba wyborców: 1335
Tu głosują:
Osiedle: Orła Białego
Ulice: Armii Krajowej, Bohaterów Westerplatte, Cypriana Kamila Norwida, Dr Leopolda Byrkowskiego, Juliusza Słowackiego, Konstantego Miodowicza, Krystyny Jamroz, Ładna, Piekarska, Plac Targowy, Gen. Feliksa Rzewuskiego, Spacerowa, Stanisława Moniuszki, Stefana Batorego, TargowaSiedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 10:
Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Busku-Zdroju, ul. Partyzantów 33 Busko-Zdrój
Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Tak
Liczba mieszkańców: 1651, liczba wyborców: 1398
Tu głosują:
Ulice: Grunwaldzka, Królowej Jadwigi, Krótka, Łagiewnicka, Mała, Nadole, Niwa, Objazdowa, Partyzantów, Rajskie Ogrody, Rotm. Witolda Pileckiego, Saska, Skałki, Stawowa, Szydłowska, Źródlana.Poniżej, w poszczególnych zakładkach prezentujemy kandydatów na Burmistrza, do Rady Miasta i Gminy, Rady Powiatu i do Sejmiku, na których możemy zagłosować.
-
Okręg 3, Gmina Busko-Zdrój...
Okręg nr 3, Gmina Busko-Zdrój. Liczba radnych: 6
Sołectwa: Biniątki, Chotelek, Galów, Kameduły, Kawczyce, Kostki Duże, Kostki Małe, Las Winiarski, Mikułowice, Młyny, Nowy Folwark, Oleszki, Owczary, Radzanów, Siesławice, Szaniec, Wełecz, Wolica, Zbludowice, ZwierzyniecSiedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 11:
Zespół Placówek Oświatowych, 240 Szaniec
Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Nie
Liczba mieszkańców: 1790, liczba wyborców: 1508
Tu głosują:
Sołectwa: Galów, Młyny, Szaniec, ZwierzyniecSiedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 12:
Niepubliczne Przedszkole Bajkowe Wzgórze, 123 Mikułowice
Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Tak
Liczba mieszkańców: 1582, liczba wyborców: 1300
Tu głosują:
Sołectwa: Kameduły, Mikułowice, Nowy FolwarkSiedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 13:
Świetlica Wiejska, 39a Oleszki
Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Tak
Liczba mieszkańców: 1464, liczba wyborców: 1183
Tu głosują:
Sołectwa: Kostki Duże, Kostki Małe, Las Winiarski, Oleszki, WełeczSiedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 14:
Publiczna Szkoła Podstawowa, 140 Siesławice
Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Tak
Liczba mieszkańców: 1402, liczba wyborców: 1160
Tu głosują:
Sołectwa: Biniątki, Chotelek, SiesławiceSiedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 15:
Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Świętokrzyska 9 Zbludowice
Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Nie
Liczba mieszkańców: 1556, liczba wyborców: 1263
Tu głosują:
Sołectwa: Kawczyce, Wolica, ZbludowiceSiedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 16:
Budynek OSP, ul. Długa 96 Owczary
Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Nie
Liczba mieszkańców: 1108, liczba wyborców: 880
Tu głosują:
Sołectwa: Owczary, RadzanówPoniżej, w poszczególnych zakładkach prezentujemy kandydatów na Burmistrza, do Rady Miasta i Gminy, Rady Powiatu i do Sejmiku, na których możemy zagłosować.
-
Okręg 4, Gmina Busko-Zdrój...
Liczba radnych: 5
Sołectwa:
Baranów, Bilczów, Błoniec, Bronina, Budzyń, Dobrowoda, Elżbiecin, Gadawa, Janina, Kołaczkowice, Kotki, Łagiewniki, Nowa Wieś, Olganów, Palonki, Pęczelice, Podgaje, Ruczynów, Skorzów, Skotniki Duże, Skotniki Małe, Słabkowice, Służów, Szczaworyż, Widuchowa, Zbrodzice, Żerniki GórneSiedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 17:
Samorządowe Gimnazjum, 92a Podgaje
Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Tak
Liczba mieszkańców: 966, liczba wyborców: 807
Tu głosują:
Sołectwa: Elżbiecin, Podgaje, Skorzów, Słabkowice, SłużówSiedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 18:
Zespół Placówek Oświatowych, 122 Kołaczkowice
Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Nie
Liczba mieszkańców: 1269, liczba wyborców: 1058
Tu głosują:
Sołectwa: Janina, Kołaczkowice, Palonki, RuczynówSiedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 19:
Świetlica Wiejska, 76 Widuchowa
Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Tak
Liczba mieszkańców: 1095, liczba wyborców: 898
Tu głosują:
Sołectwa: Kotki, WiduchowaSiedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 20:
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, 59 Bronina
Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Tak
Liczba mieszkańców: 1236, liczba wyborców: 898
Tu głosują:
Sołectwa: Bronina, Łagiewniki, ZbrodziceSiedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 21:
Klub „Wolna Strefa”, 49 Szczaworyż
Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Nie
Liczba mieszkańców: 1370, liczba wyborców: 1105
Tu głosują:
Sołectwa: Błoniec, Nowa Wieś, Pęczelice, Skotniki Duże, Skotniki Małe, Szczaworyż, Żerniki GórneSiedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 22:
Zespół Placówek Oświatowych, 26 Dobrowoda
Dostępny dla osób niepełnosprawnych: Nie
Liczba mieszkańców: 1468, liczba wyborców: 1190
Tu głosują:
Sołectwa: Baranów, Bilczów, Budzyń, Dobrowoda, Gadawa, OlganówPoniżej, w poszczególnych zakładkach prezentujemy kandydatów na Burmistrza, do Rady Miasta i Gminy, Rady Powiatu i do Sejmiku, na których możemy zagłosować.
Kategorie
- Okręgi Wyborcze do Rad Miasta i Gmin
- Okręgi wyborcze do Rady Gminy Gnojno (0)
- Okręgi wyborcze do Rady Gminy Nowy Korczyn (0)
- Okręgi wyborcze do Rady Gminy Pacanów (0)
- Okręgi wyborcze do Rady Gminy Solec-Zdrój (0)
- Okręgi wyborcze do Rady Gminy Tuczępy (0)
- Okręgi wyborcze do Rady Miejskiej w Busku-Zdroju (0)
- Okręgi wyborcze do Rady Miejskiej w Stopnicy (0)
- Okręgi wyborcze do Rady Miejskiej w Wiślicy (0)